Na ostatniej prostej kampanii wyborczej mieliśmy do czynienia z erupcją manipulacji, nienawiści ze strony mediów sprzyjających totalnej opozycji. Gdzie jest granica uczciwości mediów? Gdzie ona przebiega? Na te i inne pytania odpowiadali goście red. Doroty Kani z Telewizji Republika w programie „Koniec sytemu” 14 lipca b.r.   Jednym z nich była dr Jolanta Hajdasz, dyr. CMWP SDP. Dziennikarze podkreślali,  że zwłaszcza przed drugą turą wyborów prezydenckich cześć mediów, w tym te z zagranicznym kapitałem usiłowały wpłynąć na wynik wyborów w Polsce.

W programie „Koniec systemu” przybliżone zostały  także kulisy powstania stacji TVN. O całej sprawie Dorota Kania pisze także na łamach najnowszego numeru tygodnika „Gazeta Polska”. Red. Dorota Kania zauważa, że niechlubną palmę pierwszeństwa w tej dziedzinie przejął „Fakt” – dziennik wydawany przez niemiecko-szwajcarski koncern Ringer Axel Springer. Aktywna w krytyce prezydenta Andrzeja Dudy była stacja TVN, której właścicielem jest amerykański nadawca – Discovery, którego szef wspiera Demokratów, zaś kluczowe role w TVN odgrywają ludzie związani z postkomunistami.

cała audycja jest tu : https://niezalezna.pl/340733-dorota-kania-ujawnia-sluzby-tvn-polityka-gdzie-jest-granica-uczciwosci-mediow